Ev almak, çoğu orta ve düşük gelirli ailenin hayalini süslüyor. Aylık ödenen kiraların zamanla büyük miktarda ödemeler yapılmasına sebep olması, kiracı ev sahibi ilişkilerinin tutarsızlığı, kiralık evde istenilen dekorasyonun yapılamaması ve gelecek nesiller için bir yatırım yapma ihtiyacı gibi nedenler, insanları hep başını sokacak bir ev alma fikrine itiyor.
Ancak, peşin parayla ev almak özellikle düşük ve orta gelirli aileler için mümkün olmuyor. Gelir düzeyi ev parası biriktirmeye yetenler de parayı değerlendirmek yerine ev almayı her zaman tercih etmiyor. Bu nedenle insanların ev alma fikri bugüne kadar en ucuz ev kredisi çekerek ev sahibi olmayla paralel ilerliyordu. Bugün senetle ev almanın yolu açılıyor.

Ev Kredisi Bankaya Gitmeden Alınır mı?

Bankalar, yüksek faiz oranları ile kendi karlarını azami seviyede tutarken müşterilerine verdikleri krediyi çok büyük karlarla geri alıyor. Birikimevim bankayla uğraşmadan ev sahibi olmanın yolunu açıyor. Bu sistemde bankaya yer verilmiyor. Bir finans kuruluşu olan Birikimevim sizi en uygun şartlarda ev sahibi yapıyor. Bankadaki formalitelerden uzak ve güvenli şekilde kendi evinizin olması için size en uygun desteği sağlıyor.

Sistem Nasıl İşliyor?

Faizsiz ev kredisi için sistem evi seçmeniz ve ihtiyacınızı belirlemenizin ardından devreye giriyor. Sistemde müşteriden bir faiz talep edilmiyor. Firma; müşterinin ihtiyacı olan finansal desteği finansman bedeli olarak belirli bir miktarı taksitlere yansıtarak sağlıyor. Müşteriler için üç farklı seçenek bulunuyor.
Bunlar;
Sabit sistem
Erken teslimatlı sistem
Serbest sistem olarak adlandırılıyor.
Peşinat ve ara ödeme mecburiyeti olmayan sistemlerden hangisini seçeceğine de tamamen müşteri karar veriyor.

İnşaat Sorumlulukları

Firma, evlerin inşa sorumluluğunu taşımıyor. Firmanın işlevi müşteriye faizsiz ev kredisi sağlamakla sınırlı kalıyor. Firmanın hizmeti ülke sınırlarındaki tüm alanları kapsıyor. Üstelik sadece ev konut kredisi değil tüm gayrimenkul alımlarında kredi sağlıyor.

Ne Kadar Ödeyeceğinizi Anında Görebilirsiniz

Firmanın internet sayfası, müşterilerine ihtiyaçları ve ödeme şekillerine göre toplam ödeme miktar ve süresini anında sunuyor. Belirsizliğe, beklenmedik artışlara ve farklı sürprizlere yer bırakılmıyor. Firma, taksitle ev alma şansını tüm düşük ve orta gelirlilere sunmanın rahatlığını yaşıyor.