Yüksek ödemelerle minimum 5 yılda sahip olabildiğiniz eve 1 yılda sahip olabiliyorsunuz, peki nasıl mı? Yapmanız gereken bazı yöntemler ve başvuracağınız yerler sayesinde bu mümkün. Doğru rotada ilerlediğiniz zaman sahip olamayacağınız hiçbir şey yoktur. Önceliklerinizi, ihtiyaçlarınız, isteklerinizi, gelirinizi ve hayallerinizi belirleyerek 3 yöntemle senetle ev alacaksınız.

  1. Birikimlerinizi Toparlayın

Bu zamana dek yaptığınız tüm birikimleri, alacaklarını ve değerli eşyalarınızı toparlayın. Devir ev alma devri ve siz bu zamana kadar paranızı bunun için sandıklara sakladınız. Artık paralarınız canlanacak ve muhteşem bir ev haline dönüşecek: Ev almak için bir sihirli değnek artık var. Birikimlerinizi peşinat haline getirin ve en yakın Birikim Evim ofisine giderek projeye dahil olun. Sıra tespitinde noter tarafından her 6 ayda bir adınız çıkabilir. 28 ay sonunda muhakkak sıra size de geliyor. Her halükârda konut kredisinde geçirdiğiniz sürenin yarı oranında.

  1. Aracınızla Gelin

Aracınızla birçok yere gittiniz, gezdiniz ve sonuna kadar arabanızın hakkını verdiniz. Öyleyse şimdi evinizin hakkını vermeye aracınızla gelmelisiniz. Aracınızı peşinat olarak sayan ofis temsilcileri sizlere farklı ödeme seçenekleri sunuyor, üstelik faizsiz kendi paranız ne ise o değerde eve sahip olacaksınız. Alacağınız evin taksitle ev almak olduğunu söylesek herhalde şaşırırsınız, ancak bu doğru. Evinizi taksitle eşya öder gibi ödeyeceksiniz, kullanmaya doyamayacaksınız.

  1. Birikimsiz Sadece Siz Gelin

Bazen paradan daha önemli şeyler vardır, mesela siz! Cebinizde paranız olduğunda istediğiniz her şeyi her yerden alırsınız, tüm kapılar açılır. Peki ya paranız olmadığında? İşte o zaman size sadece Birikim Evim kapıları sonuna kadar açılır.

1 yılda ev almak için;

  • Peşinat ile taksit ödeyebilirsiniz
  • Birikim evime peşinatsız ev taksiti ödeyebilirsiniz
  • 6 ayda bir ev sahibi olabilirsiniz

Sizleri önemseyen ve ev sahibi olmanız için sıfırdan bir sistemi Türkiye’ye sunan bir firma. Peşinatınız olsa da olmasa da sizleri sisteme dahil ediyor. Sabit ödeme, serbest nitelikli ödeme, erken ev teslimi gibi birçok ödeme sistemi ile dilediğiniz ev tutarında projeye dahil oluyorsunuz.