Bir aile olmanın en özel yanı bir eve sahip olmaktır. Ancak son yıllarda ev fiyatlarının yüksek oluşu ve banka konut kredilerinin faizlerinin yüksek oluşu, kişilerin ev almaktan korkmasına sebep oluyor. Kredi taksitini ödeyebilir miyim, taksit miktarları bütçemi aşar mı gibi sorularına cevap bulamayan kişiler faizsiz ev alma fikrine yöneliyor. Bu alanda araştırma yapan kişiler için son derece kaliteli ve kolay ödemeli bir sistem bulunuyor. Bu sistemi ise birikim evim sağlıyor.

Sabit Sistemle Ev Almak

Banka kredisinden başka ev alma yöntemi olmadığını düşünenler için Birikimevim son derece kaliteli seçenekler sunuyor.

Sabit sistemde çekiliş usulüyle ev alma yöntemi sunan Birikimevim;

  • Faizsiz ev,
  • Senetle,
  • Ara ödemesiz,
  • Makul taksitli,
  • Banka kredisiz ev sahibi olmak isteyenlere destek niteliği sunan varyasyonda konut alma prosedürleri sunuyor.

Firmadaki farklı sistemlere katılım yapan kişiler, katılım yaptıkları sistemin özelliklerine göre konut sahibi olabiliyor. Sistemdeki üye sayısına uygun olarak satın alacakları evin fiyatı değişim gösteriyor. Bu usulde katılımcılar evlerini hangi tarihte teslim alacaklarını ise çekecekleri kura ile belirliyor.

Erken Teslimatlı Sistemle Ev Almak

Birikimevin tarafından sunulan ev alma sistemlerinden biri de erken teslimatlı sistem. Eğer bu sisteme katılmak istiyorsanız, önden bir miktar nakit ödeme gücüne sahip olmanız gerekiyor. Bu sistemde eviniz sabit sisteme göre çok daha erken teslim ediliyor. Bu sistemde yine ek ödeme veya farklı bir ödeme yapma diye bir uygulama bulunmuyor. Ayrıca sistem bütçenize uygun bir şekilde taksitlerinizi ayarlamanız için de imkan sunuyor.

Serbest Sistemle Ev Sahibi Olmak

En özel ev alma sistemini oluşturan serbest sistem, almak istediğiniz evin tüm detaylarına karar vermenizi sağlıyor. Bu sistem aslına bakıldığında Birikimevim’in en güzel sistemini oluşturuyor.

  • Yapacağınız ödemeler,
  • Taksit miktarlarını belirleme şekliniz evinizi hangi tarihte teslim alacağınızı belirliyor.

Her biri birbirinden özel sunulan sistemler, bütçenizi sarsmadan, zorlanmadan ve küçük ödemeler yaparak kendinize ait ev almanızı sağlıyor. Birikiminiz yoksa sabit sisteme, birikiminiz varsa erken teslimatlı sisteme ve serbest sisteme katılarak hayallerinizdeki evi faizsiz ve senetle alabiliyorsunuz.