Son dönemlerin en revaçta olan ev alma şeklini senetle ev alma seçenekleri oluşturuyor. Ev almak isteyenler istedikleri şehirden istedikleri evi kendi gelir durumlarına göre satın alabiliyor. Üstelik satın aldıkları evin ücretini peşin değil taksit taksit ödeyebiliyor. Bu imkan ülkemizde Birikimevim firması tarafından tamamen kurumsal ve güvenilir bir işleyişle sunuluyor. Firmanın Türkiye’nin çoğu şehrinde şubesi bulunuyor ve ev sahibi olmak isteyenlere bu şubeler aracılığıyla bilgilendirme yapılıyor. Birikimevim’in resmi web sitesi üzerinde de konunun tüm detayları ayrıntılı olarak sunuluyor.


2020’De Faizsiz Ev Almak

2020 yılında faiz ödemeden ev sahibi olmak ve kiradan kurtulmak istiyorsanız Birikimevim’in cazip koşullu kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
Her biri birbirinden kaliteli ve müşteri dostu olan seçeneklerle;
Sabit taksit ödemeli,
Serbest taksit ödemeli,
Erken teslim ödemeli olarak ev sahibi olmak mümkün oluyor.

Sistemlerin tamamı güven çerçevesinde ve imkanlarınız doğrultusunda oluyor ve bu ev alım şeklinin en önemli avantajını sizleri zorlamıyor olması sağlıyor.

Faizsiz Taksitle Ev Alım Kampanyaları 2020

Kira ödemek ve evin diğer ihtiyaçları için nakit ayırmak çoğu bütçeyi zorluyor. Ancak Birikimevim, ev almak isteyenler için bütçe dostu seçenekler sunuyor. Bu seçenekleri kişiler kendileri için en uygun olacak skalada seçebiliyor.
2020 yılı için cazip kampanyalar sunan Birikimevim, arzu ettiğiniz eve sahip olmanız için her desteği veriyor;
Faizsiz,
Peşinatsız,
Aylık taksitler halinde,

Bütçenize uygun seçeneklerle ev sahibi olabilmeniz için tüm artıları Birikimevim sunuyor.

Peşinatsız Taksitle Ev Satın Almak

Banka kredisi ile ev satın alma işleminde mutlaka bir peşinat ödemesi yapmak gerekiyor. Fakat Birikimevim’de böyle bir şart bulunmuyor. Eğer birikiminiz var ve eviniz için peşinat ödemek istiyorsanız ödeyebilir geri kalan kısım için ise taksitle ev alma
seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Birikimimi kullanmak istemiyorum diyorsanız peşinat ödemeden de aylık taksitler ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Birikimevim sisteminde ev satın almanın yanı sıra taksitle araba alma işlemi de yapılabiliyor. Hatta bu sistemle hem ev hem de araba alma imkanı bulunuyor. Bütçenize uygun bir mülk edinmek için Birikimevim’in sistemlerini inceleyebilirsiniz.