Hayatınızı çalışarak geçiriyor, bir yandan da ev alma hayalleri kuruyorsunuz. Ancak, her sabah uyandığınızda hem pahalılık hem de banka faizleri sizi bu hayalden alıkoyuyor. Öyleyse üzülmeyi ve karamsarlık yaşamayı bırakın. Senetle ev alma sistemleri hakkında bilgi sahibi olarak sizler de hayallerinizdeki ev ve arabaya kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, ev ve araba ile sınırlı olmayan bu sistemler üzerinden kiracıya ev, arzu edene araba, isteyene traktör, iş makinası, tarla, arsa, dükkân, ofis, mağaza, kısacası akla gelebilecek her türden gayrimenkul ve teminat altına alınabilen aracı almak mümkün.

Senetle Ev Almak İstiyorum

Düşündüğünüz ve arzu ettiğiniz şey, senetle bir araç ya da ev almak olabilir. Ben senet ile ev sahibi olmak, senet karşılığı ev almak istiyorum diyorsanız, bu durumda günümüzün en akılcı ev alma yöntemi olan faizsiz ev alma sistemleri ile tanışma vaktiniz geldi demektir. Faizsiz, kârlı ve bankasız bir şekilde bu yola çıkmak için çalışan Tasarruf AŞ, Birevim, Eminevim, Fuzulev, Morevim gibi pek çok firma, bu yolda hizmet vermeye devam ediyor. Hangi firma ile çalışacağınız ise tamamen sizlerin araştırması ve kendinize uygun gördüğünüz düşüncelere göre değişebiliyor.

Kiracıya Ev Almak Dert Değil

Eğer kiracıysanız ve ev almak size dert olarak görünüyorsa, artık bunun dert olmaktan çıktığını ve çok kolay bir şekilde gerçekleşebileceğini bilmeniz gerek. Türkiye’nin her neresinde yaşıyor olursanız olun, Ağrı’dan İzmir’e, İstanbul’dan Antalya’ya, 81 ilde hizmet veren faizsiz ev alma yöntemleri ile her noktada ev ve araç sahibi olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz gayrimenkul ya da aracın fiyatını belirleyin, sisteme dâhil olun, sabit ödemeler yaparak aracınızı veya evinizi teslim alın, kira öder gibi ev sahibi ya da faizsiz taksitler ile araç sahibi olun. Hepsi bu kadar basit.

Senetle Ev Kolaylığı

Kiracıyı, dar gelirliyi, orta gelirliyi, kredi borçluyu, peşinatı olmayanı kiradan kurtaran, kurtardığı gibi faiz de ödetmeyen sistem, faizsiz ev alma sistemidir. Bu sistem sayesinde kendinize ev ya da araç alabilir ve bu da yetmezmiş gibi faizsiz hem de taksitle ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Siz de senetle ev alma yöntemi olan faizsiz sistemlere gelin, hayalleriniz yarım kalmasın.