Birikim yapmak her insanın olası ihtiyaçlar doğrultusunda mecbur kaldığı bir durumdur. Ancak kira ödeyip geçim sağlamak derdinde olan kişiler için bu mümkün değildir. Bu yüzden amacı her vatandaşa tapu vermek olan Birikimevim her katılımcının hayallerine tercüman olup, ev hayali kuranlar adına birikim yapıyor. Bunu faizsiz, banka kredisiz, düşük taksitlerle kira öder gibi yapma fırsatı tanıyor. Birikimevim, uzman kadrosuyla iletişime geçildiği anda katılımcılara yönelik sistemleriyle faizsiz, kira öder gibi ev sahibi yapan finansman şirketidir.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü?

Birikimevim ile sisteme katılıp faizsiz, peşinatsız, banka kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde tüm vatandaşlara ev almak için hizmet ve fırsatlar sunan Birikimevim ailesiyle iletişime geçilmesi ile tapu sahibi olmak için en önemli adımı yapmış olacaksınız.

Birikimevim Ailesinin Ferdi Nasıl Olurum?

Birikimevim ile iletişime geçildiği anda bu ailenin ferdi olunur. Daha sonra vatandaşlara Birikimevim’in oluşturduğu ev almak adına oluşturulan sistemlerinden uygun olan belirlenip ödeyebileceği taksitlerle hesaplama tablosu hazırlanıyor. Şirketin sistemleri anlatılıyor ve kişiye en uygun sistem belirlenip ona yönelik bir hesaplama tablosu hazırlanıyor. Bu işlemlerden sonra Birikimevim şirketiyle sözleşme yapılıyor. Noter huzurunda evin alınacağı tarih için çekilen kura ile sıralar belirleniyor. Ev almak için sırası gelen katılımcı, Birikimevim’in finansman desteğiyle ev sahibi oluyor.

Kişiye uygun sistemler nelerdir?

Sabit Sistem: Noter huzurunda evin teslim tarihinin belli olacağı kura ile sırası gelen katılımcı evi Birikimevim’in finansman desteğiyle ve ödemek istediği taksitleri kendi belirleyerek ev sahibi olur.
Erken Teslimatlı Sistem: Bu sistem ile ev teslim alındıktan sonra belli oranda artan taksitlerle evin borcunu bitirilmektedir.
Serbest Sistem: Bu sistem ile noter huzurunda çekilen kuraya göre, katılımcı evi teslim aldıktan sonra ödenen taksit tutarını arttırıp, borcu erken bitirme şansına sahip oluyor. İstenirse ara ödeme yaparak erken bir tarihte ev almak mümkün. Bu sistemde ödenen taksit tutarlarıyla evin teslim tarihini katılımcılar kendileri belirleyebiliyor.
Bu cazip sistemler katılımcıları mutlu, huzurlu bir hayalin peşine düşürüyor. Ev almak artık hayal değil hangi evi alacağı konusunda vatandaşları tatlı bir telaşın içine alıyor.