Düzenli bir geliri olanlar için birikim yaparak mülk sahibi olmak doğru seçeneklerden birini oluşturuyor. Ancak birikim yapmak kendi kendine yapıldığında düzeni olmayan bir şekli ortaya çıkarıyor. Belirli bir kurala göre yapılan birikim işlemi daha nizami bir sonuç alınmasını sağlıyor.

İyi bir gelecek için yatırım araçlarına yönelmek kaliteli bir para biriktirme yöntemini oluştursa da bu konuda güvenilir bir yatırım aracı bulmak gerekiyor. Bu anlamda ülkemizde yıllardır hizmet veren Birikimevim firması ev sahibi olmak isteyenlerin faizsiz yatırım araçları sayesinde ev sahibi olmalarını sağlıyor. Son derece nizami bir sistem sunan firma kurumsal ve kanunlara uygun olan skalada hizmet sunuyor.

Nasıl Ev Sahibi Olabilirsiniz?

Birikimevim sisteminde;

  • Faizsiz,
  • Ara ödemesiz,
  • Peşinatsız,
  • Aylık taksitler halinde ödeme yaparak konut kredisi gibi teferruatlarla uğraşmadan ev sahibi olma seçenekleri sunuluyor.

Kişiler bu sistem sayesinde bankaya ev kredisi başvurusu yapmak zorunda kalmadan konut sahibi olabiliyor.

Para Faizde Nasıl İşliyor?

Birikimevim sisteminde belirli sayıda katılımcıları olan üye grupları bulunuyor. Bu grupları eski yıllarda kadınlar arasında yapılan altın gününe benzetebilirsiniz. Üye katılmış olduğu gruba her ay belirli bir miktarda taksit ödüyor ve bu taksitler bir havuzda birleşiyor. Bu sayede her ay bir üyeye ev alınıyor. Son derece mantıklı ve uygun koşulları bulunan bu sistem çoğu kişinin gelirine göre birikim yapmasını sağlıyor. En uygun konut kredisi kullanımından bile daha avantajlı olan bu sistem hayal ettiğiniz eve sahip olmanızın önünü açıyor.

Ev Sahibi Olmak İçin Nereye Başvuru Yapılıyor?

Düzenli bir şekilde taksit ödeyerek ev sahibi olabilmeniz için Birikimevim’e başvuru yapabilirsiniz. Firmanın tüm şehirlerde ofisleri bulunuyor. Eğer ofislere gitmek istemiyor ve yalnızca ön bilgi almak istiyorsanız firmanın internet sitesinden de bilgi edinebilirsiniz.

Peşinatsız Ev Alımı Da Var

Peşinat konusunda sıkıntısı olan kişiler de Birikimevim’in sistemi sayesinde peşinatsız evlere yazılabiliyor. Ancak bir miktar peşinat ödemesi yapıldığında ev daha erken teslim alınabiliyor. Paranızı kaliteli yatırım araçlarına yatırmak, ev veya araba sahibi olmak istiyorsanız Birikimevim’de her kritere uygun seçenekler bulunuyor.