Faizsiz bir şekilde ev almak birçok insanın hayali olan bir şeydir. Ülkemizde faiz oranlarının artmasıyla birlikte vatandaşlar ev almak da ciddi anlamda sorun yaşar. Bankalar da problem yaşadığınız zaman veya kara listeye düştüğünüz zaman kredi çekmek de zorlaşır. Bu nedenle birçok vatandaş taksitle ev almayı tercih eder. Bunun için de Birikimevim gibi hizmet veren kuruluşlardan da hizmet alabilirsiniz.

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitli bir şekilde ev almak istediğiniz zaman ev projeleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Çünkü günümüzde birçok ev projeleri yer alır ve fiyatları da her geçen gün değişir. Eğer bankadan konut kredisi almayacaksanız Birikimevim gibi kuruluşlardan faizsiz bir şekilde ev alma imkanınız bulunur.
Taksitli bir şekilde alacağınız zaman evi bulmanız ve fiyatına göre karar vermeniz gerekir.
Aylık ödemelerin sizi zorlamamasına dikkat etmek gerekir.
Ödemelerde sorun yaşadığınız zaman bir süreliğine ödemeyi dondurmanız mümkün.
Taksitli ev alacağınız zaman vadeler de sizin istediğinize göre belirlenir.
Birikimevim gibi kuruluşlardan hizmet almak bankalara göre birçok vatandaş için daha avantajlı olacaktır.

Birikimevim Avantajları

Birçok vatandaş kira öder gibi ev sahibi olmak ister. Bunun için de Birikimevim kuruluşundan yararlanmayı tercih eder. Birikimevim’den yararlanmak istediğiniz zaman peşinat da vermeden ev alabilirsiniz. Aynı zaman da istediğiniz evi alma imkanı da yaratır. İster ara ödeme yapabilir isterseniz de ara ödeme yapmadan sadece taksit ödeyerek ev alabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Almak

Birikimevim tüm vatandaşlar için peşinatsız ev alma imkanı sunar. Bu nedenle ilk etapta sadece katılım payı ödeyerek ev alabilirsiniz. Ancak bunun dışında herhangi bir ek veya ara ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Bu nedenle ev almak istediğiniz zaman Birikimevim’den oldukça iyi fiyatlara çekilişle katılmanız mümkün.

Birikimevim Güvenilir Mi?

Ülkemizde Birikimevim gibi hizmet veren birçok kuruluş bulunur. Ancak her firma güvenilir bir şekilde hizmet vermez. Ancak Birikimevim şubeleri ülkemizde oldukça fazladır. Bu nedenle hizmet almak istediğiniz zaman herhangi bir şubeye giderek oradan yardım alabilirsiniz. Böylelikle aklınızda hiçbir soru kalmadan ev alma konusunda gerekli yardımları da almış olursunuz.