Birçok kişinin hayali faizsiz ev kredisi ile ev sahibi olmaktır. Sizlerin de artık ev alama zamanı gelmedi mi? Hayallerinizin gerçekleşme zamanı gelmedi mi? Şimdi sizleri kampanya ve fırsatlarıyla ev sahibi yapan Birikimevim ile tanışma fırsatınız geldi.
İnsanların kolaylıkla ev sahibi olmasını sağlayan Birikimevim sizleri faizsiz bir şekilde ödeme imkanı sunmaktadır. Belli bir amacımız ve hedefimizin gerçekleşmesi için birikim yapmamız gerekir. Böylelikle bir ev sahibi veya araba sahibi olabiliriz.
Yalnız yaptığımız birikimler bazen hiç olmayacak bir zaman da gitmektedir. Bunun için Birikim evimin sunduğu taksitle ev alma sizin için kaçırılmayacak bir fırsattır. Böylelikle rahat ödeme imkanıyla ev sahibi olabilirsiniz.

Nasıl Ev Sahibi Oluruz?

Ev hayali ile yatıp kalkan insanlarımızı ev sahibi yapmak Birikimevim ile ev sahibi yapmak mümkündür. Sizlerin beğendiği ve almak istediğiniz evin maliyetini ve sizin ihtiyacınızın olan miktarı bize bildiriniz ve ortaya çıkan sonuçları sizinle paylaşılacaktır.
Aylık geliriniz ve çekeceğiniz miktara ödenecek aylık miktarı belirleyip başvurunuzu yapınız. Dosya masrafı ve peşinat gibi masrafları sizden talep etmeyeceğiz. Böylelikle sizlerin ev alma hayalini gerçekleştirmiş oluruz.
Birikimevim’in sağladığı en ucuz ev kredisi sayesinde sizlerin bütçesi sıkıntıya girmeden rahat ödeme imkanı sağlayarak sizleri ev sahibi yapar. Her zaman sizlerin yanında olan Birikimevim sağladığı kolaylıklar sizi mutlu edecektir.

Birikimevim’in Sunduğu Seçenekler

Bütçe dostu olan Birikimevim fırsatları sizlerin ev almada olan engeli aşmada yardımcı olacaktır. Bazı imkanlar sunarak sizleri bir yere tabi tutmaz. Birçok seçenekleri önünüze sererek sizin için uygun olanı seçip işlemleri başlatırsınız.
Birikimevim fırsatlarına bir göz atalım. Sizin için uygun seçenekleri bu şekilde rahatlıkla bulabilirsiniz.
Sunulan hizmetler:
Faizsiz ev almak
Kredisiz ev almak
Kira öder gibi ev sahibi olmak
Taksitle ev sahibi olmak.
Bu yöntemlerle sizleri rahatlıkla ev sahibi yapar. Sizlerin bütçesini sarsmayan taksitlendirme seçenekleri ile rahatlığa kavuşursunuz.

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak

Sizlerin işlemlerini yapan Birikimevim ev konut kredisi kullandırırken sizden en ufak dosya masrafı talep etmez. Peşinat almadan aylık gelirinize göre vade ve aylık taksit planlaması yapar. Bu gibi işlemleri peşin para istemeden yapar.