Birçok ailenin bir ev sahibi olmak tek isteğidir. Ancak banka kredilerinin sıkıntı verici olması ev almak isteyenleri bu fikrinden vazgeçirebiliyor. Peşinatı olmayan ve aldığı ev için faiz ödemek istemeyenler için farklı kredisiz ev alma yöntemleri uygulayan firmalar bulunuyor. Bu firmalar arasında kalite ve güvenilirliğiyle bilinen Birikimevim, Türkiye genelinde milyonlarca kişiyi ev sahibi yapıyor. Sistemin tam anlamıyla kanunlara uygun ve kurumsal olarak işlemesi faizsiz ev almak isteyenlerin kolayca ev sahibi olmasını sağlıyor.

Faizsiz Ev Nasıl Alınıyor?

Türkiye’nin hemen hemen her ilinde şubeleri bulunan Birikimevim, ev almak isteyenlere değişik seçenekler sunuyor.
Faizsiz,
Konut kredisi çekmeden,
Aylık taksitler halinde ödeyerek,
Peşinat ödemesi olmadan,
Ara ödeme olmadan,
Senetle konut sahibi olmak isteyenler Birikimevim’in sistemlerine başvuru yapabiliyor.
Kişiler kendi bütçe, istek ve kriterlerine en uygun olan sisteme girerek faizsiz ev sahibi olabiliyor.

Faizsiz Ev Almak Güvenilir Mi?

Birikimevim kiradan kurtulmak isteyen herkesi ev sahibi yapıyor. Sistemi sayesinde her gelir grubundan ev sahibi olmak isteyenlere olanak tanıyor. Kişiler bu sisteme katılıyor ve maddi durumlarına en uygun olan sisteme katılım yapıyor. Almak istedikleri eve de bu sayede kolayca sahip olabiliyor. Bu sistemle Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden ev almak mümkün oluyor.

Faizsiz Ev Alırken Peşinat Ödeniyor Mu?

Faizsiz ev almak için Birikimevim’de farklı ödeme sistemleri bulunuyor. Birikimevim’den ev almak için peşinat ödemek gerekmiyor. Peşinatsız sisteme katılan kişiler evlerinin borcunu taksit taksit ödeyebiliyor. Sistem eski yıllarda kadınlar arasında uygulanan altın günü sistemine çok benziyor. Sisteme katılan her üyeye ev alınıyor. Aylık ödenen taksitler o ay içinde bir üyenin ev sahibi olmasını sağlıyor. Eğer üyeler peşinat ödemeli sistemi seçerse evlerini daha erken teslim alabiliyor.

Faizsiz Ev Almak Kanunlara Uygun Mu?

Birikimevim firmasındaki her işlem ve uygulama kanunlara uygun olarak işliyor. Tamamen güvenilir olan bu ev alma sistemi aynı zamanda araba alma imkanı da sunuyor. Hatta sisteme katılım yapıp da hem ev hem araba satın alan katılımcılar bulunuyor.