Geçtiğimiz yıllarda ev satın almanın tek yolu bankadan konut kredisi çekmek olurken günümüzde farklı yöntemlerle ev alma şekilleri ortaya çıktı. Bu yöntemlerden en güvenilir ve kurumsal olanını ise birikimevim sunuyor. Özel içerikli sistemiyle ev sahibi olmak isteyenlere kolay ödeme seçenekleri bulunan sistemler belirliyor. Birkaç yıldır uyguladığı sistemlerle milyonlarca kişiyi ev sahibi yapan Birikimevim firması, elden taksit yaparak konut alma imkanı sunuyor. Peşinat ödemeden, taksit taksit ödeyerek dilediğiniz eve sahip olmak için Birikimevim’in hizmet ve içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

Elden Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Konut kredisine başvurmadan kredisiz ev alma
sisteminden yararlanarak ev sahibi olabilirsiniz. Tamamen kanunlara uygun olan bir sisteme üye olabilir ve kendi koşullarınız doğrultusunda dilediğiniz evi alabilirsiniz. Birikimevim sisteminde her ekonomik bütçeye uygun ödeme şekli bulunuyor. Kendi belirlediğiniz sisteme üye olarak ev alabileceğiniz gibi birikim
evim firmasındaki müşteri temsilcilerin yardımlarıyla da ev alma yöntemlerini inceleyebilirsiniz. Sistemi eski yıllardaki kadınlar arasında uygulanan altın günü usulüne benzetmek mümkün olurken, tam da bu şekilde işliyor.

Elden Taksitle Ev Almak İçin Nereye Başvuru Yapılıyor?

Birikimevim’in Türkiye’nin dört bir yanında ofis ve şubeleri bulunuyor.
Bu şubelerde kişilerin kendi gelirlerine uygun olan evi alabilmeleri için çalışmalar yapılıyor;
Konut kredisi çekmeden,
Taksitle,
Peşinat ödemeden,
Ara ödeme yapmadan,
Kefilsiz bir konut sahibi olmak isteyenler Birikimevim’in kampanyalarından yararlanabiliyor.
Ev almak ve taksitle ödemek isteyenler Birikimevim’in şubelerine başvuru yapabildiği gibi internet üzerinden de başvuru yapabiliyor. Farklı ödeme seçenekleri ve imkanlarıyla ev satın alabilmek için Birikimevim’in seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Elden Taksitle Ev Almak Bütçeyi Zorlar Mı?

Yıllarca çalışıp da bir ev hayali kuran herkesin hayalini gerçekleştiren Birikimevim’de, her imkana uygun olan ev alma seçenekleri bulunuyor.
Birikimevim;
Sabit taksit ödemeli,
Serbest taksit ödemeli,
Erken tesliamatlı ev kampanyalarıyla ödeme ve alım kolaylığı sunuyor.
Sizlerde kendi bütçenize uygun olan evi almak ve zorlanmadan kolay taksitlerle ödemek istiyorsanız Birikimevim’in imkanlarından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz eve sahip olmak ve taksitle ödemek için Birikimevim’in sunmuş olduğu seçeneklerden yararlanabilirsiniz.