Kredisiz, bankasız, faizsiz ve peşinatsız ev almak isteyenler için Birikimevim kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz evi seçip Birikimevim bürolarına uğramak. Üstelik bir telefonla işlemlerinizin çoğunu halledebilirsiniz. Seçtiğiniz ev Türkiye’nin neresinde olursa olsun Birikimevim ile hayallerinize ulaşmak artık çok kolay.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim, faiz, kredi ve ya herhangi bir birikim olmadan sizi taksit ödeme gücünüze göre ev sahibi yapan güvenilir bir kuruluştur. Günümüzde elinde nakit para ve ya peşinat olmadan kredisiz ev alma ihtimali hayal gibi bir şeydir. İşte Birikimevim ile bu hayaliniz gerçek olacak, kiracıysanız kiradan kurtulacaksınız. Üstelik evinizi diğer yolların hepsinden daha ucuza alabileceksiniz. Daha az ödemelerle ev sahibi olmak artık Birikimevim ile mümkün.

Birikimevim’in Avantajları Nelerdir?

Birikimevim yaptığı kampanyalarla sizi kira öder gibi ev sahibi yapmakla kalmıyor ayrıca diğer bütün kuruluşlara göre daha erken evinize kavuşturuyor. Üstelik bunu yaparken de sizi bankaların yüksek maliyetlerinden kurtarıyor. Bilindiği gibi bankalar bir çok maliyet ve peşinatla ancak size ev alma imkanı sunar. Sıkıntısız, az maliyetli ve faizsiz ev sahibi olun. Birikimevim ile sadece ev değil araba da alabilirsiniz. İstediğiniz aracı beğenin, ödeyebileceğiniz taksit miktarını iletin ve hayallerinize kavuşun. Birikimevim’in en büyük olanaklarından biri de taksit miktarları sizin ödeme gücünüze göre ayarlanır. Ayrıca kredisiz ev alma sistemleri içinde en hızlı teslimat yapan kuruluştur.

Birikimevim Güvenilir Bir Kuruluş Mu?

Birikimevim, 30 yıllık tecrübesi ve hak ettiği güvenle ün kazanmış bir Telli grup kuruluşudur. Ayrıca birçok insanın hayallerini gerçekleştirmekle kalmayıp her gün bünyesine yeni katılımcılar katmaktadır. Uzunca zamandan beri mutlu ve hayallerine kavuşan müşterilerin adresi olmuştur. Üstelik diğer kuruluşlardan daha erken teslimatlarıyla bu imkanlara kavuşursunuz. İmzalanan sözleşmeler iki taraflı olduğundan her hangi bir güven problemi yaşanmaz.

Birikimevim’e Nasıl Ulaşabilirim?

Birikimevim’den bilgi almak isterseniz birikimevim.com adresinden formu doldurarak aranabilir ya da 4440850 numarasını arayarak detaylı bilgiye ve yardıma ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul, Ankara, İzmir dışında birçok ilde tanıtım ofisleri de yer almaktadır.